whatsap
Tayakadın Evde Sağlık

Tayakadın Evde Sağlık

Tayakadın Evde Sağlık, yatağa tam olarak bağımlı bulunmakta olan hastaların ya da ev ortamı dahilinde sağlık hizmeti alma amacında olan kimselerin faydalanabilecekleri bir hizmettir. Evde Sağlık Merkezi de tam olarak bu durumda olan hastaların yardımına koşmayı hedeflemektedir. Evde sağlık hizmeti söz konusu olduğunda gerçekleştirilecek olan işlem ev ortamı dahilinde hastaya bir hastalığın tanısını koymaktan çok, tanısı çok daha öncesinde konulmuş olan hastalara yardımcı olmaktır. Burada evde sağlık hizmeti alırken Evde Sağlık Merkezi tecrübesine başvurmanız sizin için daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Hizmetlerimiz

 • Evde sağlık merkezi olarak alanında uzman ve deneyimli acil tıp teknisyeni, paramedik ve hemşire kadromuzla evde hemşirelik hizmetlerini sunmaktayız.
 • Serum takma
 • İdrar sondası takma-çıkarma
 • Beslenme sondası takma-çıkarma
 • Ameliyat sonrası yara pansumanı
 • Yatak yarası bakım ve tedavisi
 • Dikiş alma
 • Emzirme ve bebek bakımı eğitimi

Evde Doktor Muayenesi

 • Dahiliye uzmanı
 • Ortopedi uzmanı
 • Nöroloji uzmanı
 • Psikolog
 • Kadın doğum uzmanı

Evde Fizik Tedavi

Evde sağlık merkezi olarak Tayakadın’da yaşayan ileri yaş veya ameliyatlar sonrasında oluşan hareket kısıtlılığı ya da hareket kaybı gibi durumlarda alanında uzman fizyoterapistlerimizle evinizde 7/24 fizik tedavi hizmeti vermekteyiz.

Evde Psikoterapi

Evde sağlık merkezi Tayakadın’da yaşayan yaşlı, engelli ya da psikolojik sorunları olan hastalarımızı evlerinde psikolog ya da psikiyatri uzmanlarımız ile değerlendirip en kısa sürede hayata dönmelerini sağlıyoruz.

Evde Beslenme ve Diyet Hizmeti

Beslenme özellikle ileri yaş ve hareket kısıtlılığı olan hastalarımızda sadece açlık ya da kan şekeri dengesizlikleri olarak ortaya çıkmamaktadır. Beslenme bozukluğunun karşımıza çıkardı en büyük problemlerden bir tanesi de iyileşmeyen yatak yaralarıdır.

Evde Röntgen Çekimi

Evde sağlık merkezi olarak hastalarımızın evde direkt röntgen grafilerini çekip 10 dakika içerisinde sanal ortamda hasta yakınlarımız ve doktorlarımızla paylaşabilmekteyiz

Tayakadın Evde Sağlık Ne Amaçla Verilir?

Tayakadın Evde Sağlık, ev ortamında bir sağlık hizmeti almaya gereksinimi olan hasta bireylere muayene işlemleri uygulamak, tetkik gerçekleştirmek, tedavisi adına yardımcı olmak ve tıbbi biçimde bakımlarını sağlamaktır. Aynı zamanda bir diğer amacı ve iyiliği ise Tayakadın Evde Sağlık tam olarak ev ortamında verildiği için hasta burada daha iyi rehabilite olabilecektir. Bu rehabilite artışı da kesinlikle hastanın aldığı tedavi süreci boyunca ailesinin sürekli bir biçimde onun yanında olmasından ve aynı zamanda hastanın insanın psikolojisini bozabilecek olan hastane ortamından uzak durmasını sağlamaktan geçmektedir.

Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti Nedir?

Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti uygulanmasının pek çok insanın gerçek anlamda hayatını değiştirdiğini söylemek doğru olacaktır. Evde Sağlık Merkezi tarafından en iyi biçimde sağlanabilecek olan Evde Sağlık Hizmeti sayesinde sizin de hayatınızın değişmesi mümkün.  Günümüzde çok sık biçimde kullanılan bir hizmet olmasa da evde sağlık hizmetinin çok yakın bir süre içerisinde her noktada ve her evde kullanılabilecek hizmet olduğu da bir gerçek olarak kendisini göstermektedir.  Örnek vermek gerekir ise özellikle de yaşadığımız salgın süreci dahilinde herhangi bir hastalığı bulunan bir kimsenin hastane ortamına sokulmasındansa kesinlikle Evde Sağlık Hizmeti sağlanarak tedavi edilmesi çok daha uygun görülmektedir.

Yaşlanmanın da bir getirisi olarak kronik hastalıkların artış göstermesi, sürekli bir biçimde artış gösteren kanser vakaları, her geçen sene eklenen engelli vatandaş sayısı da göz önüne alındığında Tayakadın Evde Sağlık Hizmetinin ne kadar önemli bir hizmet türü olduğu da daha iyi anlaşılmaktadır. Evde Sağlık Merkezi tarafından sağlanan Tayakadın Evde Sağlık sayesinde durumu ne olursa olsun hastanızın en iyi biçimde tedavi almasını sağlıyor ve onun daha iyi bir biçimde kendisini hayatına döndürebilmesi adına psikolojik olarak da her şeyi yapıyoruz. Aynı zamanda işimize adadığımız profesyonel ruh ile beraber bütün hastaları kendi yakınımız gibi görüyor ve hiçbir biçimde ayırt etmeden hepsinin tedavisini sağlamak adına aynı güç ve kuvvette çalışmalar sergiliyoruz. Gelecek zamanlarda da kendimizi bu konuda çok daha iyi bir biçimde geliştireceğimiz de açıktır.

Aynı zamanda Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti, doktor raporunun sağlanması ile birlikte verilen bir tedavi hizmetidir. Bununla birlikte Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti verilmesi ile uzman olan bakım sağlanmış da olacaktır.  Zira hemşirelerimiz ve doktorlarımız bu noktada kendi mesleki eğitimlerinin yanı sıra bir de özel olarak eğitim görmüş olan kimselerdir ve ev ortamında hasta tedavisi adına da her ayrıntıya hâkim durumdadırlar. Tayakadın Evde Sağlık aynı zamanda günlük yaşam faaliyetleri için de yardımcı olabilme özelliğine sahiptir ve tedavi uygulama konusunda da bütün yeterlilik ve yetkinliğe sahip olan personel sayesinde en iyi tedavinin uygulanması da sağlanır. Bununla beraber Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti sağlayan kimseler rehabilitasyon konusunda da uzmanlaşmış olan kimselerdir.

Tayakadın Evde Sağlık Hizmetinin Amacı Nedir?

Tayakadın Evde Sağlık Hizmetine, gereksinim duymakta olan, yatağa bağımlı bir biçimde tedavi görmesi gereken ya da ev ortamında tedavi görmeyi tercih edecek olan kimselerin muayenesini gerçekleştirir, tahlillerine bakar ve ihtiyaçlarını ev ortamında ve ailesinin yanında iken karşılar. Aynı zamanda kendisini daha iyi hissedebilmesi adına da ailesinin yanında bulunması da çok önemli olacaktır. Bununla beraber bu hizmet türü dahilinde ihtiyaçların düzeni, takibi ve gerekli görülmekte olan bütün eğitimin verilmesi gerçek anlamda ilk önceliğimiz olarak bilinmelidir. Tayakadın Evde Sağlık Hizmetinin sağlanması sayesinde hastaların iyileşme hızlarında artış görülmesi de muhtemel olacaktır.

 • Evde sağlık hizmeti gereksinimi duyan hasta, yaşlı ya da engelli olan bireylere bu hizmet kapsamında destek verilir.
 • Evde sağlık hizmeti dahilinde tedavi gereksinimi duyan bireylerin tedavileri gerçekleştirilerek sağlıklarına kavuşmaları sağlanılmaya çalışılır.
 • Tayakadın Evde Sağlık hastanın bizzat kendisi olmak üzere aynı zamanda ailesine de gerekli olan her türlü eğitim verilmesine de yardımcı olmaktadır.
 • Evde sağlık hizmeti tedavileri takip eder ve gerekli tahlillerin de gerçekleştirilmesini sağlar.
 • Evde sağlık hizmeti, kendi kişisel bakımlarını yeterli bir derece dahilinde sağlamakta güçlük çeken insanların bu bakımlarını sağlamak ile yükümlüdür ve aynı zamanda onların yaşam kalitelerinin artırılabilmesi adına da gerekli olan bütün çaba ve özveri de gösterilecektir.
 • Tayakadın Evde Sağlık, hastanın yaşamakta olduğu ev ortamının çok daha sağlıklı bir yer olmasını sağlayacak olmasının yanı sıra aynı zamanda ev ortamının tedavi adına da çok daha elverişli bir ortam olmasını da sağlamaktadır.
 • Evde sağlık hizmeti, ev ortamında tedavi ve bakımları gerçekleştirilmekte olan kimselerin ve de onların ailelerinin yanlış olabilecek sağlık uygulamaları ile meydana gelebilme ihtimali de mevcut komplikasyonların engellenmesi ve hastalıkların da daha kötüye gitmesinin önlenmesi en büyük amaçların arasında yer almaktadır. Tedavi sağlanırken aynı zamanda hastalıkların da seviyesinin kontrolünü gerçekleştirmek çok önemli bir detay olarak kendisini gösterecektir.

Tayakadın Evde Sağlık Veren Doktorlar

Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti vermekte olan doktorlar sayesinde hastalarınızın gerçek anlamda bir tedavi süreci içerisine alınmasını sağlayabilir ve aynı zamanda onların kendilerini çok daha iyi hissederek iyi bir biçimde iyileşmelerine de olanak sağlayabilirsiniz. Bununla beraber doktorlarımız alanında uzman olan kimselerdir. Size gelecek olan doktorumuz da hastanızın durumuna göre yetkin bir doktor olarak ve bu yetkinliğini de hastamızın tedavisinde bütün özverisi ve dikkati ile sergileyecektir. Böylelikle hastanın iyileşme süreci de kısaltmış olacaktır.

Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti Veren Hemşireler

Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti sağlamakta olan hemşireler sayesinde artık hastanızın çok daha iyi bir tedavi süreci geçireceğini söylemek mümkün. Ayrıca Evde Sağlık Merkezi güvencesi ile bu gerçekleştirildiğinde sizin de içiniz rahat edebilecektir. Tayakadın Evde Sağlık Hizmeti verecek olan hemşirelerimiz alanlarında uzman kişilerdir.

 

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi