whatsap
Evde Yara Bakımı

Evde Yara Bakımı

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız evde yara bakım hizmeti ile siz hastalarımıza ve yakınlarına hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yara bakımında uzman kadromuz ile sizlere yani hastalarımıza en kaliteli, güvenli ve titiz hizmetleri en iyi şekilde vermekten gurur duymaktayız. Evde yara bakımı alanında her zaman faaliyet göstermekte olan firmamız diğer firmalara nazaran en iyi firma olmaktan çok mutluluk duymaktayız.

Firmamız da her zaman dünya standartlarına en uygun ürün ve hizmetleri sunan, insanların sağlıklarına çok önem veren ve kaliteli hayat felsefesi olarak benimseyen bir firmadır.

Evde En Güvenli Yara Bakımı Hizmetleri

Evde en güvenli yara bakımı  hizmetlerimiz ile firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Firmamız da uzman, tecrübeli, Sağlık Bakanlığı tarafından eğitim almış ve güler yüzlü kadromuz ile evde en güvenli yara bakımı hizmetlerini siz hastalarımıza sunmaktayız. Evde yara bakımı hizmetimiz, ihtiyacı olan hastamızın tedavisinde kullanılacak araç ve gereçler titizlik ile dezenfekte edilmektedir.

Firmamız da evde yara bakımı hizmet çeşitlerimiz;

v  Kronik yara tedavisi,

v  Diyabetik ayak yara tedavisi,

v  Bası yara tedavisi,

v  Yatak yarası tedavisi,

v  Venöz Ülseri tedavisi,

v  Peg değişimi,

v  Evde iğne tedavisi,

v  Evde sonda değişimi,

v  Stoma bakımı ve fizyoterapi tedavileri hizmetlerimizi vermekteyiz. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yara; kimyasal veya fiziksel bir etkenin vücut bütünlüğünü bozacak bir biçimde oluşturmakta olduğu bütün hasarlara yara denir. Yara bakımı konusunda eğitim almış doktor ve hemşirelerimiz her zaman siz hastalarımızın sağlığı için elinden gelen çaba ile çalışmaktadırlar. Yaraların anatomik ve görev bütünlüğü eğer zamanında ve belirli-düzenli bir şekilde yeniden oluşuyorsa bu yara akut yaradır. Mesela; cerrahi yaralar. Zamanında iyi olmayan yani iyileşmeyen yaralar ise kronik yaralardır. Mesela ; diyabetik yara ve yatak yarasıdır.

Evde Yara Bakımı Fiyatları

Firmamız da her zaman evde yara bakımı fiyatları hastanın yaralanan kısmı ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi