whatsap
Evde Röntgen

Evde Röntgen Ultrason Ekg Hizmeti

Evde Sağlık Merkezi olarak gelişmiş alt yapı ve cihazlarımızla ve uzman radyologlarımızla evde ultrason hizmeti vermekteyiz. Evde ultrason hizmeti ile üst batın ,alt batın,böbrekler,meme ultrasonu gibi birçok ultrason hizmeti sağlanabilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için bizi arayın.

Evde Röntgen Hizmeti

Röntgen x ışınları yardımı ile iç organları ve kemik yapıyı görüntüleme kullanılan bir tekniktir. Evde Sağlık Merkezi olarak ileri teknoloji cihazlarla bulunduğunuz ortamda röntgen çekimi hizmeti vermekteyiz.

Evde Röntgen Çekimi Fiyatı

Evde röntgen çekimi randevu sistemi ile çalışan bir birimdir. Ayrıntılı bilgi ,randevu ve fiyat bilgisi için bizi arayınız.

Evde Ekg Çekimi

Ekg (Elektro Kardiyo Grafi) kalbin normal çalışması için gerekli olan elektriksel aktivitesini kağıt üzerinde veya bir monitör üzerinde görüntülenmesidir. Ekg ile bir çok akut yada kronik kalp rahatsızlıklarını tespit etmek mümkündür. Evde yatalak hastalarımızın hastaneye gitmeden ekg lerini çekip uzman kardiyologlarımıza yorumlatabilmekteyiz. Evde Sağlık Merkezinden evde ekg çekimi fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız.

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi