whatsap
Evde Tetkik ve Tahlil Hizmeti

Evde Kan Tahlili

Tahlil kelime anlamı olarak analiz demektir.  Evde Sağlık Merkezi olarak bizde yatağa bağımlı yada bulunduğu ortamda kan tahlili yaptırmak isteyen bireylere hizmet vermekteyiz.

Evde tahlil hizmeti yapılacak olan teste alınacak olan materyale göre çeşitli vücut sıvıları (kan,idrar,tükürük),gaita ve balgam olabilir. Alınan materyal uygun taşıma koşulları ve azami süre içerisinde anlaşmalı laboratuarlara götürülüp test edilmesi sağlanmaktadır.

Evde Kan Tahlili

Evde kan tahlili yapılabilmesi için hastadan alınan kanın istenilen kan tetkiklerine göre uygun olan kan tüplerine usülüne uygun olarak dikkatle boşaltılmalıdır.

Evde Kan Testi

Evde uygulanabilen kan testlerinden bazıları;

*Hemogram (kan sayımı)

*Biyokimya Testleri (sodyum,potasyum,klor,üre,kreatinin,ast,alt,kolesterol,crp,kan şekeri vs)

*Koagülasyon Testleri (pıhtılaşma bozuklukları)

*İdrar Testleri

*Gaita Testleri

*Anemi (kansızlık) Paneli (demir,demir bağlama,vitamin b12)

*Hormon Testleri (gebelik testi)

Evde Şeker Hastalığı Testi 

Şeker hastalığı kandaki glukoz seviyesinin yükselmesi nedeniyle oluşan kronik bir hastalıktır. Şeker hastaları hergün şekerlerini düzenli  olarak takip etmeli ve mutlaka diyetlerine göre beslenmelidirler. Evde Sağlık Merkezi olarak bizde evde şeker hastalığı testi yapmaktayız.

Evde Pcr Testi

Evde Sağlık Merkezi olarak bulunduğunuz ortamda standartlara uygun şekilde pcr sürüntülerinizi alıp güvenilir anlaşmalı laboratuarlarımızda çalıştırmaktayız.

Evde Test Yapılıyor Mu?

Evde sağlık merkezi olarak evlerinizde yatalak hastalarınıza yada bulunduğunuz ortamda sizlerden aldığımız numuneleri güvenle taşıyıp çalıştırmaktayız.

Detaylı bilgi için bizi arayınız.

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi