whatsap
Evde Hemşire Hizmeti

Evde Hemşire Hizmeti

Kurulduğu günden bugüne firmamızda evde hemşire hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Hemşirelerimiz sizlerin yani hastalarımızın sağlıkları için her türlü yardım ve hizmetleri vermektedir.

Firmamız da her zaman evde hemşirelik hizmeti Sağlık Bakanlığı tarafından eğitim almış işinde uzman olmuş kişiler tarafından yapılmaktadır. Evde hemşire hizmeti çok dikkat isteyen bir iş olmaktadır. Her zaman firmamız çalışanları ilk önce hastalarımızın sağlığı için çalışmaktadır. Hasta bakımında uzmanlık almış ve sizlerin yani hastalarımız için en iyi tedavi ve bakım hangisi iyi ise onunla ilgili bilgilendirip ona göre tedaviye ve bakıma başlarlar.

Evde Hemşire Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız da her zaman hemşire hizmetleri verilmektedir. Hemşirelerimiz; güvenli, kaliteli, güler yüzlü ve saygı çerçevesinde hizmet vermektedirler. Evde hemşire hizmetleri nelerdir? soruları çok fazla gelmektedir. Siz hastalarımıza hemşirelerimizin hizmetleri sırası ile; iğne tedavisi, idrar sondası takılması ve çıkarılması, tansiyon kontrolü ve takibi, serum takılması ve çıkarılması, kan alma, idrar alma, tükürük örneği alma, lavman uygulaması, damar yolu açma, beslenme sondası takılması ve çıkarılması, mesane irrigasyonu, port iğnesi değişimi, infüzyon uygulaması, sütur alma, ostomi ve kolostomi bakımı, gebe bakımı, bebek emzirme ve birçok hizmetleri siz hastalarımıza vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek bizlerden gerekli konularla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Evde Hemşire Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Firmamız için sizin yani hastalarımızın sağlığı ön planda olmaktadır. Evde hemşire avantajları nelerdir? bu soru sıklıkla sorulmaktadır. Evde hemşire hizmeti avantajlarımız; yaşadığınız ortam veya mekânda sağlıklı yaşamanızı sağlamak, kişiye özel bakım sağlamak, hastane ve tıp merkezleri psikolojisini yaşamazsınız, sağlık kuruluşlarına gitmek zorunda olmadığınız için zamandan da tasarruf etmenizi sağlamak, mikrop ve enfeksiyon alma tehlikesi yaşamazsınız, yaşam kalitesini yükseltir, sevdikleriniz ile daha fazla zaman geçirmenizi sağlar ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir.

Evde Hemşire Hizmeti Fiyatları

Evde hemşire hizmeti fiyatlarımız da sizleri yani hastalarımız da uygulanacak tedavilere göre değişmektedir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Her zaman firmamız sizlerin yani hastalarımızın sağlıklı yaşamaları için elinden gelen çabayı göstermeye devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi