whatsap
Evde Hasta Bakımı ve Sağlık Hizmetleri

Evde Hasta Bakımı ve Sağlık Hizmetleri

Uzun yıllardır firmamız da evde hasta bakımı ve sağlık hizmeti vermeye devam etmekte olan firmamız her zaman siz hastalarımızın sağlığı için özveri ile çalışmaktayız.

Uzman kadromuz, geleneksel sevgi anlayışımız ile en son çıkan teknoloji ile hayatınızın her alanında evde hasta bakımı ve sağlık hizmeti vermekten onur duymaktayız. Siz hastalarımıza özel hazırlanmış bu hizmetlerimiz sağlık, bakım ve sosyal hizmetlerimizi evinize ayağınıza kadar getirmekten gurur duyarız.

 Evde Hasta Bakımı Hizmetleri

Evde hasta bakımı hizmetleri; tedavi ve teşhis sonrası bakım süresince gerek kronik bir hastalığın takibinde ve herhangi bir sağlık sorunu olmaksızın tetkik ve koruyucu sağlık hizmetlerinin verilmesi sürelerinde de ihtiyacı olan insanlara kendi mekanlarında sağlık bakımı hizmetlerinin güvenli bir şekilde sunulması için firmamız en güvenli hizmeti sizlere vermektedir.

Firmamız da her zaman uzman kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Evde bakım hizmetleri; uzman hemşire, uzman doktor, yara bakımı tedavisi, beslenme yardımı, fizyoterapi, ostomi-kolostomi bakımı, iğne tedavisi, pansuman tedavisi ve birçok hizmetlerimizi siz hastalarımıza sunmaktayız. Tıbben eğitim almış çalışanlarımız bulunduğunuz yer ve mekanlarda istediğiniz hizmetleri vermekten mutluluk duyarlar.

Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmetleri veren firmamız her zaman siz hastalarımızın sağlıklı ve güvenli bir yaşam yaşamaları için elinden gelen çabayı göstermektedirler. Kaliteli, güler yüzlü, uzman ve doğru karar alabilme tecrübeleri ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Evde sağlık hizmetleri ile ilgili bütün her şeyi firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 7/24 haftanın her günü hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sağlık hizmetlerimiz her zaman sizlerin iyi ve kaliteli yaşam sürdürebilmeniz için en iyi bir şekilde vermeye gayret etmekteyiz. Evde sağlık hizmetlerimiz; dikiş atma ve alma, tansiyon kontrolü ve takibi, yara bakımı, idrar sondası takılması ve çıkarılması, hemşire ve uzman doktorlarımız ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

Evde Hasta Bakımı ve Sağlık Hizmetleri Fiyatları

Firmamız da hastanın tedavi şekline ve kullanılan ekipmanlara göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Evde hasta bakımı ve sağlık hizmetleri fiyatları firmalar arasında en ekonomik bütçeler ile hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi