whatsap
Evde Fizik Tedavi

Evde Fizik Tedavi

Fizik tedavi kelime anlamı olarak fiziksel yöntem ve tetkiklerin hastalık tedavisinde kullanılması demektir.

Fizik tedavi yapılış yöntemlerine göre başlıca sınıflandırılması;

Isı,Işık,Su Ajanları

.Yüzeysel ısı,parafin,sıcak paket,girdap banyosu,intraruj

.Ultrasonic sesler,yüksek yoğunluklu lazer,tecar

.Havuz içi egzersiz,kontrast,su altı masajı,kaplıca,

Elektroterapi

Akut yada kronik ağrıların tedavisinde, ödem tedavisinde kasların fonksiyonlarını geri getirmek yada kuvvetlendirmek amacıyla belirli şiddetlerde ve frekansta uygulanan elektrik akımıdır.

Mekanoterapi

Mekanik cihaz ve aparatlar kullanılarakm uygulanan tedavi yöntemidir.

Cpm cihazı,yürüme robatları,kol robotları,traksiyon kitleri,spinal dekompresyon,pnomatik kompresyon bu cihazlardan bazılarıdır.

Manuel Tedavi

Manuel tedavi herhangi bir araç gereç kullanmadan sadece eller kullanılan tedavi şeklidir.Manuel tedavi ile kas spazmları ve eklemlerde meydana gelen hareket kısıtlılıkları tedavi edilebilir.

Evde Fizik Tedavi Hizmeti

Evde Sağlık Merkezi olarak evde fizik tedavi hizmetini alanında uzman fizyoterapistler ve uygun ekipmanlar ile evinizde yada bulunduğunuz ortamda fizik tedavi hizmeti alabilirsiniz.

Evde Fizik Tedavi

Evde Sağlık Merkezi evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini evinizin konforunda uygulamaktadır.Sizde evde fizik tedavi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayın.

Eve Fizik Tedavi

Eve fizik tedavi hareket kabiliyetini kaybeden yada yatağa bağımlı olan hastalarımıza evden çıkmadan fizik tedavi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Evde Fizyoterapi Hizmeti

Evde Sağlık Merkezi olarak evde fizyoterapi hizmetindeki amacımız hastalarımızın yaşamsal fonksiyonlarını devam ettirebilecek sevilere getirmektir.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Rehabilitasyon kelime anlamı olarak bir kaybolan bir fonksiyonun eski haline getirlmesi için uygulanan eğitim,bakım ve tedaviler bütünüdür.Evde Sağlık Merkezi olarak özellikle uzun süreli yoğun bakım tedavisi yada yatarak tedavi gören hastalarımızı ve hareket ve fonksiyon kaybı olan hastlarımızı eski sağlıklerına kavuşturmayı hedeflemekteyiz.tedaylı bilgi ve rezarvasyon için bizi arayın.

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi