whatsap
Ambulans Hizmetleri

Ambulans Hizmetleri

Yıllardır ambulans hizmetleri alanında firmamız en kaliteli ve güvenli ambulans hizmetleri ile siz hastalarımıza ve yakınlarına en iyi hizmeti vermektedir.

Ambulans hizmetlerimiz; firmamız da her zaman çok kaliteli, donanımlı, güvenli ve geniş araç filolarımız ile siz hastalarımıza en iyi hizmetleri vermeye devam etmektedir. Firmamız da her zaman evden eve ya da hastaneden hastaneye siz hastalarımızın ulaşımını kolaylaştırmak için ambulans hizmetleri sunmaktayız.

En Güvenli Ambulans Hizmetleri

Firmamız da her zaman en güvenli ambulans hizmetleri verebilmek için elimizden gelen çabayı göstermek için çalışanlarımız çok dikkatli ve güvenli bir biçimde çalışmalarına devam etmektedirler. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ambulans hizmeti vermekteyiz. 7/24 haftanın her günü ambulanslarımız ile hizmetinizdeyiz. Size yani hastalarımıza sadece 10 dakika uzaklıktayız. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Hastalarımızın ya da yaralılarımız için en kaliteli ve güvenli araçlarımız yani ambulanslarımız ile hizmetlerini sunmaktayız.

Ambulans hizmetlerimiz; okullar, fabrikalar, iş yerleri, evler, pasajlar, şantiyeler, AVM’ler, cenaze ve defni, şahsi, devlet kurumları, özel kurumlar, spor merkezleri ve birçok organizasyonlarda ambulans hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca ambulans kiralama da yapabilirsiniz. Ambulans personellerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından eğitimlerini tamamlamış uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Her zaman uzman çalışanlarımız siz hastalarımız için en doğru, kaliteli ve güvenli hizmetleri vermektedir.

Ambulanslarımız her hasta alımı ve bırakma işlemleri sonrası görevli kişiler tarafından detaylı bir titizlik ile temizleyip dezenfekte yapmaktadırlar. Hastalarımızın yakınları ve hastalarımız gönül rahatlığı ile ambulanslarımıza binip tedavisine gidebilirler. Ambulanslarımız son teknolojiye uygun tasarlanmış olup kullanılan ekipmanlarında son derece titiz ve doğru ekipmanlar olduğunu bilmeniz gerekir. Ambulans hizmetleri ile firmamız ile her zaman iletişime geçerek detaylar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Ambulans Hizmetleri Fiyatları

Her zaman firmamız da ambulans hizmeti fiyatlarımız en ekonomik ve en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Hastalarımızın alındığı yerden, götürüleceği ve uygulanan tedaviye göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek ambulans hizmeti fiyatları hakkında detaylı bilgi alıp öğrenebilirler. Her zaman siz hastalarımızın yanında olmaktan gurur ve onur duymaktayız.

İletişim Bilgileri

05522910860

Biz Sizi Arayalım!

500+

Evde Hemşire Hizmeti

202+

Evde Doktor Hizmeti

60+

Evde Fizik Tedavi